تبلیغات
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88) - دومین نمایشگاه بین المللی "حلال" در تهران
 
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88)
میزی برای کار،کاری برای تخت،تختی برای خواب ،خوابی برای جان،جانی برای مرگ،مرگی برای یاد،یادی برای سنگ!!!!!!!این بود زندگی!!!؟؟؟
 
 

 

 

به گزارش فودنا ، دومین نمایشگاه بین المللی "حلال" از تاریخ 16 تا 19 بهمن 89 درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

روابط عمومی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران اعلام کرد : همایش بین المللی حلال نیز همزمان با این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

دومین نمایشگاه و همایش بین المللی حلال 16 تا 19 بهمن امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

برند "حلال"ویژه محصولاتی است که در همه مراحل و فرآیند تولید و فرآوری و عرضه آن دستورات دین اسلام درباره غذای حلال رعایت می شود.

استقبال مسلمان جهان از غذای حلال به گونه ای است که این برند مورد توجه بیشتر تولید کنندگان عمده محصولات خوراکی در جهان قرار گرفته است.

تلفن تماس  : 88756610      فاکس : 88757759

email : info@ihaf.ir

http://www.ihaf.ir

نوع مطلب : اخبار و اطلاعیه، 
برچسب ها : صنایع غذایی شیراز، صنایع غذایی، صنعت غذا، نمایشگاه حلال، حلال، نمایشگاه حلال تهران، دومین نمایشگاه بین المللی "حلال" در تهران،
درباره وبلاگ


علوم و صنایع غذایى به‏مجموعه‏اى از علوم و فنون اطلاق مى‏شود كه كیفیت فیزیكى، شیمیایى و بیولوژیكى محصولات كشاورزى اعم از گیاهى و دامى را از لحاظ تبدیل و نگهدارى موردتوجه قرار داده و امر جمع‏آورى، عمل‏آورى، تبدیل، تكمیل و نگهدارى و حمل و نقل این محصولات را مورد بررسى قرار مى‏دهد.

مدیر وبلاگ : علی بهزادی
جستجو

آمار
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">
Google PageRank Checker