تبلیغات
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88) - برگزاری دوره تخصصی فرآیند آسیابانی و ماشین آلات آسیابانی
 
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88)
میزی برای کار،کاری برای تخت،تختی برای خواب ،خوابی برای جان،جانی برای مرگ،مرگی برای یاد،یادی برای سنگ!!!!!!!این بود زندگی!!!؟؟؟
 
 

 

کمیته آموزش انجمن متخصصین علوم و صنایع غذایی ایران در روز پنجشنبه مورخ 16/10/1389 دوره تخصصی فرآیند آسیابانی و ماشین آلات آسیابانی به مدت 10 ساعت برگزار مینماید.در این دوره مباحثی چون شناخت مواد اولیه و مشخصات آن و موارد کنترل، ذخیره سازی و شرایط آن، پاکسازی و آماده سازی گندم و آشنایی با ماشین آلات آن و دیگر مباحث مربوطه آموزش داده میشود.
مدرس این دوره نیز جناب آقای مهندس سنادی زاده، چهره نام آشنای صنعت آرد و مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی خواهند بود. طبق روال دوره های اموزشی انجمن متخصصین علوم و صنایع غذایی، گواهینامه شرکت در دوره به شرکت کنندگان اهداء خواهد شد.لذا کلیه علاقه مندان مخصوصاً کارشناسان تولید و کنترل کیفیت شرکت ها و کارخانجات آردسازی، ماکارونی، غلات و شیرینی و شکلات سازی... میتوانند به صورت فردی و گروهی در این دوره شرکت نمایند.مدیر آموزش این کمیته نیز از تخفیف برای شرکت کنندگان در این دوره که صورت گروهی حضور می یابند خبر داد و شماره تلفن های 22363733 الی 4 و آدرس پست الکترونیک
insfood@gmail.com را برای ارتباط با این کمیته اعلام کرد.

نوع مطلب : اخبار و اطلاعیه، 
برچسب ها : صنایع غذایی، صنایع غذایی شیراز، مهندسی صنایع غذایی شیراز، مهندسی صنایع غذایی، علوم و صنایع غذایی،
درباره وبلاگ


علوم و صنایع غذایى به‏مجموعه‏اى از علوم و فنون اطلاق مى‏شود كه كیفیت فیزیكى، شیمیایى و بیولوژیكى محصولات كشاورزى اعم از گیاهى و دامى را از لحاظ تبدیل و نگهدارى موردتوجه قرار داده و امر جمع‏آورى، عمل‏آورى، تبدیل، تكمیل و نگهدارى و حمل و نقل این محصولات را مورد بررسى قرار مى‏دهد.

مدیر وبلاگ : علی بهزادی
جستجو

آمار
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">
Google PageRank Checker