تبلیغات
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88) - برگزاری دومین جشنواره ونمایشگاه تخصصی فرآورده های لبنی و پروتئینی سالم کشور، 1 تا 4 تیر 1390 در تهران
 
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88)
میزی برای کار،کاری برای تخت،تختی برای خواب ،خوابی برای جان،جانی برای مرگ،مرگی برای یاد،یادی برای سنگ!!!!!!!این بود زندگی!!!؟؟؟
 
 
برگزاری دومین جشنواره ونمایشگاه تخصصی فرآورده های لبنی و پروتئینی سالم کشور، 1 تا 4 تیر 1390 در تهران
در راستای اشاعه فرهنگ تغذیه سالم و ارتقاء سطح آگاهی مصرف کنندگان از اهمیت و نقش مصرف فرآورده های لبنی و پروتئینی در سلامت جامعه ، دومین فستیوال ونمایشگاه تخصصی فرآورده های لبنی وپروتئینی سالم کشور، با حضور تولیدکنندگان محصولات غذایی سالم و برتر از سراسر کشور از تاریخ 1 الی 4 تیرماه سال 1390 در تهران برگزار خواهد شد.
این جشنواره و نمایشگاه که با همکاری وزارتخانه های بهداشت و درمان،جهادکشاورزی،تعاون،صنایع ومعادن و با حضور سازمان شیلات ایران، سازمان استاندارد وتحقیقات صنعتی ایران و انجمن ها و واحدهای تولیدی برتربرگزار خواهد شد بر آن است تا در دومین سال برپایی خود، به معرفی الگوهای صحیح تغذیه سالم در جامعه و توجه ویژه جامعه به اصلاح میزان مصرف این نوع فرآورده ها در برنامه روزانه غذایی بپردازد.
حضور تولیدكنندگان صنایع غذایی سالم كشور در این نمایشگاه و معرفی و تقدیر از واحدهای برتر و معرفی سالم ترین برند غذایی کشور از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه است.
در پی برگزاری اولین دوره این نمایشگاه و حضور واحدهای تولیدی برتر و همچنین استقبال قابل قبول مصرف کنندگان از این رویداد، دومین دوره این نمایشگاه در فضایی وسیع تر نسبت به سال گذشته برگزار خواهد شد.
علاقمندان برای كسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های دبیرخانه نمایشگاه 4-77515570 تماس حاصل فرمایند.

نوع مطلب : اخبار و اطلاعیه، 
برچسب ها :
درباره وبلاگ


علوم و صنایع غذایى به‏مجموعه‏اى از علوم و فنون اطلاق مى‏شود كه كیفیت فیزیكى، شیمیایى و بیولوژیكى محصولات كشاورزى اعم از گیاهى و دامى را از لحاظ تبدیل و نگهدارى موردتوجه قرار داده و امر جمع‏آورى، عمل‏آورى، تبدیل، تكمیل و نگهدارى و حمل و نقل این محصولات را مورد بررسى قرار مى‏دهد.

مدیر وبلاگ : علی بهزادی
جستجو

آمار
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">
Google PageRank Checker