تبلیغات
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88) - هشدار : آبنبات های چینی با نام تجاری “وایت ربیت (خرگوش سفید) احتمالا حاوی مواد شیمیایی سمی هستند
 
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88)
میزی برای کار،کاری برای تخت،تختی برای خواب ،خوابی برای جان،جانی برای مرگ،مرگی برای یاد،یادی برای سنگ!!!!!!!این بود زندگی!!!؟؟؟
 
 
مقامات بهداشتی کانادا به مردم این کشور نسبت به توزیع و مصرف نوعی آب نبات چینی هشدار دادند و اعلام کردند که این آب نبات ممکن است حاوی ماده شیمیایی ی “ملامین” باشد.


به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز به نقل از خبرگزاری فرانسه، “سازمان نظارت بر غذای کانادا” (CFIA) اعلام کرد تمام آب نبات های مارک “وایت ربیت” (خرگوش سفید) به این ماده آلوده هستند و به واردکننده ها و توزیع کننده ها توصیه کرد تا نسبت به جمع آوری این محصولات از فروشگاه ها اقدام کنند.
با این وجود CFIA اعلام کرد که هیچ مورد ابتلا به بیماری در ارتباط با مصرف محصولات وایت ربیت در کانادا گزارش نشده است.
این هشدار سازمان نظارت بر غذای کانادا در چارچوب تحقیق گسترده ای مطرح شده است که در حال حاضر در مورد تمام محصولات چینی توزیع شده در این کشور جریان دارد.

نوع مطلب : اخبار و اطلاعیه، 
برچسب ها :
درباره وبلاگ


علوم و صنایع غذایى به‏مجموعه‏اى از علوم و فنون اطلاق مى‏شود كه كیفیت فیزیكى، شیمیایى و بیولوژیكى محصولات كشاورزى اعم از گیاهى و دامى را از لحاظ تبدیل و نگهدارى موردتوجه قرار داده و امر جمع‏آورى، عمل‏آورى، تبدیل، تكمیل و نگهدارى و حمل و نقل این محصولات را مورد بررسى قرار مى‏دهد.

مدیر وبلاگ : علی بهزادی
جستجو

آمار
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">
Google PageRank Checker