تبلیغات
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88) - اولین سیلوی گندم تمام هوشمند در ایران بهره‌برداری شد
 
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88)
میزی برای کار،کاری برای تخت،تختی برای خواب ،خوابی برای جان،جانی برای مرگ،مرگی برای یاد،یادی برای سنگ!!!!!!!این بود زندگی!!!؟؟؟
 
  مدیر عامل موسسه سازمان اقتصادی رضوی از بهره‌برداری اولین سیلوی تمام هوشمند در کشور خبر داد.

 مهدی عزیزیان عصر چهارشنبه در مراسم افتتاح این سیلوی 30 هزار تنی گندم در مشهد افزود: برای دستیابی به بهترین کیفیت آرد در کشور شروع به کار کرده است.
وی افزود: به دنبال اجرای طرح آزادسازی قیمت آرد و نان در کشور و ضرورت برنامه‌ریزی شرکت‌های آرد در بحث ذخیره‌سازی، نگهداری و سیلو کردن گندم، یکی از برنامه‌های مهم سازمان اقتصادی رضوی ساخت این سیلو بود.
 
مدیرعامل موسسه سازمان اقتصادی رضوی افزود: در بحث کیفیت با توجه به اینکه برای نگهداری گندم لازم است بحث ذخیره‌سازی گندم در دما، رطوبت و محیط مناسب صورت گیرد تا از فساد آن جلوگیری شود، شرکت آرد قدس رضوی سیلوهایی با بهترین امکانات موجود در دنیا را برای این کار احداث کرده است و امید می‌رود بعد از این آرد قدس رضوی با کیفیت مناسب‌تری استحصال شود.
 
عزیزیان با بیان این که شرکت آرد قدس رضوی صرفا برای تأمین نیازهای کارخانجات وابسته به آستان قدس رضوی ایجاد نشده است، ابراز داشت: گندم وآرد این کارخانه در مرحله نخست برای تامین نیاز های کارخانجات آستان قدس رضوی تولید و ارائه می‌شود و مازاد آن برای سایر تولیدکنندگان و کارخانجات و ارائه خدمات به جامعه مصرف‌کننده صورت می‌گیرد.
 
مدیر عامل موسسه سازمان اقتصادی رضوی اظهار داشت: با افتتاح سیلوهای گندم در مجاورت شرکت آرد قدس رضوی، قدرت تولید آرد با مشخصه واحد و بهترین کیفیت در تولید نان صنعتی را شاهد خواهیم داشت.
مهر


نوع مطلب : اخبار و اطلاعیه، 
برچسب ها : صنایع غذایی، صنایع غذایی شیراز، مهندسی صنایع غذایی، صنعت غذا،
درباره وبلاگ


علوم و صنایع غذایى به‏مجموعه‏اى از علوم و فنون اطلاق مى‏شود كه كیفیت فیزیكى، شیمیایى و بیولوژیكى محصولات كشاورزى اعم از گیاهى و دامى را از لحاظ تبدیل و نگهدارى موردتوجه قرار داده و امر جمع‏آورى، عمل‏آورى، تبدیل، تكمیل و نگهدارى و حمل و نقل این محصولات را مورد بررسى قرار مى‏دهد.

مدیر وبلاگ : علی بهزادی
جستجو

آمار
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">
Google PageRank Checker