تبلیغات
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88) - آغاز به کار هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی
 
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88)
میزی برای کار،کاری برای تخت،تختی برای خواب ،خوابی برای جان،جانی برای مرگ،مرگی برای یاد،یادی برای سنگ!!!!!!!این بود زندگی!!!؟؟؟
 
 

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته از امروز شانزدهم خرداد به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد


 این نمایشگاه با حضور بیش از 624 شرکت و واحد تولیدی داخلی و 291 شرکت خارجی با نمایندگی های آنان با حضور عباس رجایی رییس کمیسیون کشاورزی مجلس آغاز به کار کرد.

بنابراین گزارش در این نمایشگاه 32 کشور خارجی جدیدترین محصولات خود را در زمینه ی صنایع غذایی و کشاورزی ارائه دادند که آلمان، اسپانیا، ایتالیا، اتریش، فرانسه و سوییس از جمله این کشورها هستند.

گفتنی است ارتقای دانش فناوری و تبادل اطلاعات روز در موضوعات و بخش های نمایشگاه ، برخی توانمندی ها و پیشرفت های کشورمان در زمینه های موضوعی نمایشگاه ، ارتقای سطح مبادلات تجاری کشور در جهت توسعه صادرات غیرنفتی کشور و ایجاد فضا جهت ارتباط مستقیم تولید کنندگان با مصرف کنندگان از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

ساعات بازدید : 9 الی16

نوع مطلب : اخبار و اطلاعیه، 
برچسب ها : آغاز به کار هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی، نمایشگاه صنایع غذایی، صنایع غذایی، صنایع غذایی شیراز، علوم و صنایع غذایی، مهندسی صنایع غذایی، دانشگاه شیراز، وبلاگ علمی صنایع غذایی،
درباره وبلاگ


علوم و صنایع غذایى به‏مجموعه‏اى از علوم و فنون اطلاق مى‏شود كه كیفیت فیزیكى، شیمیایى و بیولوژیكى محصولات كشاورزى اعم از گیاهى و دامى را از لحاظ تبدیل و نگهدارى موردتوجه قرار داده و امر جمع‏آورى، عمل‏آورى، تبدیل، تكمیل و نگهدارى و حمل و نقل این محصولات را مورد بررسى قرار مى‏دهد.

مدیر وبلاگ : علی بهزادی
جستجو

آمار
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">
Google PageRank Checker