تبلیغات
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88) - اولین شیر نارگیل با طعم شکلات
 
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88)
میزی برای کار،کاری برای تخت،تختی برای خواب ،خوابی برای جان،جانی برای مرگ،مرگی برای یاد،یادی برای سنگ!!!!!!!این بود زندگی!!!؟؟؟
 
 

 

برند شیر نارگیل با نام Zico به عنوان اولین شکلات جهان با طعم شیر نارگیل ارائه شده است . .این نوشابه جدید در ماه آوریل ارائه شد و در تابستان به طور گسترده در جهان توزیع می شود شرکت می گیرد که شیر نارگیل باعث می شود که مصرف کنندگان از گرمازدگی درامان بمانند، بدون کلسترول و کالری و شکر اضافی این نوشابه شامل آب نارگیل، کرم نارگیل، کاکائو و وانیل می باشد .طعم شکلاتی دارای 110 کالری و شیشه ای محتوی 14 انس می باشد و شرکت اظهار می دارد شکر این نوشابه32 درصد کمتر از شیر نارگیل های طعم میوه ای رقبا می باشد.
شکلات Zico همچنان 20 % پتاسیم بیشتری نسبت به طعمهای دیگر Zico های موجود در بازار ارائه می کنند و ضمنا دارای آهن و منگنز نیز می باشد.

نوع مطلب : اخبار و اطلاعیه، 
برچسب ها : مهندسی علوم و صنایع غذایی دانشگاه شیراز، شیر نارگیل، شکلات، شیر نارگیل با طعم شکلات، زیکو، شیر نارگیل زیکو، اولین شیر نارگیل با طعم شکلات، صنایع غذایی، صنایع غذایی شیراز، علوم و صنایع غذایی، وبلاگ علمی، دانشگاه شیراز، مهندسی صنایع غذایی، صنعت غذا،
درباره وبلاگ


علوم و صنایع غذایى به‏مجموعه‏اى از علوم و فنون اطلاق مى‏شود كه كیفیت فیزیكى، شیمیایى و بیولوژیكى محصولات كشاورزى اعم از گیاهى و دامى را از لحاظ تبدیل و نگهدارى موردتوجه قرار داده و امر جمع‏آورى، عمل‏آورى، تبدیل، تكمیل و نگهدارى و حمل و نقل این محصولات را مورد بررسى قرار مى‏دهد.

مدیر وبلاگ : علی بهزادی
جستجو

آمار
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">
Google PageRank Checker