تبلیغات
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88) - همایش بزرگ صنعت لبنیات کشور در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم ساری- مازندران
 
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88)
میزی برای کار،کاری برای تخت،تختی برای خواب ،خوابی برای جان،جانی برای مرگ،مرگی برای یاد،یادی برای سنگ!!!!!!!این بود زندگی!!!؟؟؟
 
 

رئیس انجمن صنایع همگن غذائی و دارویی مازندران اعلام کرد؛ این همایش با همکاری انجمن صنایع فراورده های  لبنی ایران و انجمن صنایع غذائی و داروئی مازندران و با حضور برندهای مطرح صنعت لبنیات و سایر واحدهای لبنی کشور و با هدف اطلاع از آخرین اخبار صنعت لبنیات کشور و جهان ، تحلیل و بررسی چالشهای پیش روی این صنعت و ارائه راهکارهای برون رفت از آن برگزار خواهد شد.

دکتر خاتمی در خصوص برنامه و محورهای همایش توضیح داد: برگزاری همایش در دوبخش صبح و بعد از ظهر از ساعت 10:00 الی 13:00 و 15:00 الی 19:00 برنامه ریزی شده و محورهای همایش نیز با نگاه اقتصادی و کیفی به صنعت لبنیات با عناوینی چون نقد و بررسی قیمت تمام شده شیر خام و محصولات لبنی ، آثار هدفمند سازی یارانه ها و اقتصاد جهانی بر صنعت لبنیات ایران، وضعیت حال و آینده این صنعت، چالشها و فرصتهای صادرات محصولات لبنی ،چالشها و راهکارهای کیفیت شیر خام و محصولات لبنی ، نقش و جایگاه تشکلهای لبنی در معادلات این صنعت و آینده خانه شیر ایران، پیشنهاد ها و راهکارهای برون رفت این صنعت از بحران اقتصادی موجود و ... انتخاب شده است.

دکتر خاتمی در ادامه توضیح داد: مهمانان و مخاطبین ما در این همایش شامل بیش از 300 مدعو از صنایع لبنی کشور، مدیران و مسئولین وزارتخانه های اقتصادی و نظارتی، نمایندگان مجلس به ویژِه نمایندگان کمیسیونهای کشاورزی و صنعت، خانه صنعت  و معدن، اتاق بازرگانی و سایر تشکلهای مدنی مرتبط و اصحاب رسانه خواهند بود.

وی افزود: برگزارکنندگان همایش، نشست تخصصی نمایندگان صنایع لبنی و دستگاه های دولتی را نیز در تاریخ 7/7/90 برنامه ریزی کرده اند. هدف  از این نشست هم انجام مذاکرات مستقیم و تخصصی و نیز ایجاد امکان تصمیم سازی و تصمیم گیری پیرامون پیشنهادهای مطرح شده تعریف شده است.

نوع مطلب : اخبار و اطلاعیه، 
برچسب ها : اخبار صنایع غذایی، صنایع غذایی، اطلاعیه، همایش،
درباره وبلاگ


علوم و صنایع غذایى به‏مجموعه‏اى از علوم و فنون اطلاق مى‏شود كه كیفیت فیزیكى، شیمیایى و بیولوژیكى محصولات كشاورزى اعم از گیاهى و دامى را از لحاظ تبدیل و نگهدارى موردتوجه قرار داده و امر جمع‏آورى، عمل‏آورى، تبدیل، تكمیل و نگهدارى و حمل و نقل این محصولات را مورد بررسى قرار مى‏دهد.

مدیر وبلاگ : علی بهزادی
جستجو

آمار
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">
Google PageRank Checker