تبلیغات
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88) - راه اندازی نخستین خط تولید کنسرو خرما در تبریز
 
وبلاگ علمی دانشجویان مهندسی صنایع غذایی شیراز(88)
میزی برای کار،کاری برای تخت،تختی برای خواب ،خوابی برای جان،جانی برای مرگ،مرگی برای یاد،یادی برای سنگ!!!!!!!این بود زندگی!!!؟؟؟
 
 

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به راه اندازی نخستین خط تولید کنسرو خرما در تبریز گفت: در صورت نهایی شدن این طرح امکان فرآوری تمام خرمای مصرفی کشور در تبریز فراهم می شود.


مسعود محمدیان با بیان اینکه طرح فرآوری خرما در تبریز از جمله تفاهم نامه‌های بزرگی است که در صورت نهایی شدن امکان فرآوری تمام خرمای مصرفی کشور را در تبریز فراهم خواهد کرد گفت: نخستین خط تولید کنسرو خرما در تبریز راه ‌اندازی می‌شود که با حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی داخلی این پروژه انجام می‌شود.

محمدیان با اشاره به تفاهم‌نامه‌های امضا شده در زمینه بخش کشاورزی، به تشریح کم و کیف این پروژه‌ها پرداخت و تصریح کرد: جهادکشاورزی آذربایجان‌شرقی درسومین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری آذربایجان ‌شرقی حضوری جدی در امر جذب سرمایه‌گذاری داشت.

وی همچنین از اجرایی شدن شش تفاهمنامه از 31 تفاهمنامه امضا شده در سومین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری آذربایجان‌شرقی خبر داد و گفت: 10 تفاهم نامه نیز در مرحله پیگیری قرار دارد.
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی بابیان اینکه صنایع بسته‌بندی محصولات سبزی وصیفی درصوفیان با اعتبار چهار هزارو 500 میلیون ریال، صنایع تبدیلی گوشت با مشارکت طرف ترکیه‌ای و احداث کشتارگاه صنعتی در کلیبر از جمله این پروژه‌ها است ادامه داد: طرح احیای اراضی ملی ارس با پمپاژ آب ارس در جلفا و کلیبر و زهکشی دشت تبریز در 18 هزار هکتار از دیگر تفاهم نامه‌های امضا شده است.

نوع مطلب : اخبار و اطلاعیه، محصولات جدید، 
برچسب ها : خرما، دانشگاه شیراز، علوم و صنایع غذایی دانشگاه شیراز،
درباره وبلاگ


علوم و صنایع غذایى به‏مجموعه‏اى از علوم و فنون اطلاق مى‏شود كه كیفیت فیزیكى، شیمیایى و بیولوژیكى محصولات كشاورزى اعم از گیاهى و دامى را از لحاظ تبدیل و نگهدارى موردتوجه قرار داده و امر جمع‏آورى، عمل‏آورى، تبدیل، تكمیل و نگهدارى و حمل و نقل این محصولات را مورد بررسى قرار مى‏دهد.

مدیر وبلاگ : علی بهزادی
جستجو

آمار
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">
Google PageRank Checker